سیستم پشتیبانی گروه iID

اگر شما در مرکز آموزش برای مشکل خود راهکاری پیدا نکرده اید، می توانید با ارسال یک تیکت و انتخاب دپارتمان مناسب از ما سوال کنید.
جهت تغییر رمز عبور اپل آیدی خود می توانید از لینک مربوطه استفاده کنید : لینک تغییر رمز عبور اپل آیدی

iID در شبکه های مجازی

کانال تلگرام : myiid
ربات پشتیبانی تلگرام : iidsupport_bot
اینستاگرام : iidcard
پست الکترونیکی : info@iidcard.net

پل ارتباطی با ما

تلفن تماس :
۷۶۷۰۰۴۲۳ - ۷۶۷۰۰۴۲۹ - ۷۷۷۲۹۸۸۵
ساعت کار شرکت : شنبه الی چهار شنبه 10 الی 18 و پنج شنبه 10 الی 15

راهنمای سیستم پشیبانی

انتخاب موضوع مورد نظر

عضویت در سایت / ثبت درخواست جدید

پیگیری وضعیت تیکت در سامانه کاربری

برای حساب کاربری اپل شما چه مشکلی پیش آمده است ؟

با انتخاب دقیق موضوع مشکل خود، ما را در پاسخ دهی بهتر به شما یاری نمایید

شخصی سازی اپل آیدی

گیفت کارت چیست ؟

پرطرفدارترین نوع گیفت کارتهای آیتونز ، گیفت کارت آیتونز آمریکاست که تنها در اپل آی دی هایی که با استور کشور آمریکا وریفای شده باشند شارژ میشود و دسترسی شما را به بهترین اپ استور یعنی استور آمریکا که دارای بهترین و بیشترین تنوع بازیها و برنامه ها و فیلمها و کتابها و موزیکهاست فراهم مینماید. این گیفت کارتها به اندازه ای محبوب هستند که حتی افرادی از کشورهای دیگر نیز نظیر کانادا و انگلستان و استرالیا نیز ترجیح میدهند گیفت کارت آیتونز آمریکا را خریداری نموده و شارژ نمایند.
گیفت کارت آیتونز یا Itunes Gift Card یا گیفت کارت اپل ، یکی از پرطرفدارترین گیفت کارتها در دنیای امروز بوده که قابل استفاده روی دستگاههای اپل نظیر آیفون، آیپد آیپاد تاچ و مک است.
از گیفت کارت ایتونز میتوان در اپ استور، آیتونز ، آی بوک استور و مک اپ استور استفاده کرد:
این گیفت کارت در مقادیر گیفت کارت آیتونز 10 دلاری ، گیفت کارت آیتونز 15 دلاری ، گیفت کارت آیتونز 25 دلاری ، گیفت کارت آیتونز 50 دلاری ، گیفت کارت آیتونز 100 دلاری و در برخی موارد و به سفارش برخی فروشگاهها در مقادیر بالاتر نظیر 500 دلاری و حتی 1000 دلاری نیز عرضه میشود.
معمولاً گیفت کارتها به صورت مجازی و اعتبار پولی در حساب افراد با وارد نمودن یک کد شارژ میشود و شما در واقع با این اعتبار مجازی میتوانید برای خرید کالاها و خدمات الکترونیکی و حتی گاهی اوقات کالاهای فیزیکی و قابل لمس استفاده نمایید. کالاهای دیجیتالی یا الکترونیکی نظیر بازی، برنامه، کتاب ، فیلم و موسیقی هستند که معمولاً از طریق استور مربوطه قابل دریافت میباشند. برای مثال گیفت کارت آیتونز قابل استفاده در استور آیتونز یا اپ استور بوده و گیفت کارت گوگل پلی یا اندروید مارکت قابل استفاده در استور گوگل پلی و گیفت کارت مایکروسافت در استور مایکروسافت و در اکس باکس ، آمازون در آمازون ، پلی اسیتشن در سونی و غیره…